• 4U Slovensko
  • +421 911 797 207
  • redakcia@romata.sk

Milan Mazurek podal tresne oznámenie na Benčíka, Biháriovú a Pollákovcov

Takto odôvodnil svoje podanie 

PODAL SOM TRESTNÉ OZNÁMENIA NA BENČÍKA, BIHÁRIOVÚ A POLLÁKOVCOV ZA OHOVÁRANIE, PODNECOVANIE K NENÁVISTI A HANOBENIE SLOVENSKÉHO NÁRODA! TERAZ JE RAD S OSPRAVEDLNENÍM NA NICH!

Po tom ako si dovolili títo ľudia moralizovať a cítiť sa dotknutí za to, že som v statuse uviedol počiatočne medializovanú a neskôr dementovanú informáciu, za ktorú som sa následne ospravedlnil, som sa rozhodol povedať narovinu, prečo sú práve tieto osoby tými poslednými, ktoré mi môžu čokoľvek vyčítať.

Mazurek: Nebolo to na mieste, ospravedlňujem sa

„Uvedomil som si, že moje unáhlené vyjadrenie k tragédii vo Vrútkach nebolo celkom na mieste, a preto sa týmto všetkým, ktorých sa to akokoľvek dotklo, ospravedlňujem,“ 

Biháriová a Pollák v rámci svojho pôsobenia, či už na vládnych alebo mimovládnych pozíciách, prečerpali obrovské sumy peňazí na "boj proti rasizmu", "boj proti nenávisti" a samozrejme na "integráciu rómskej komunity". Po všetkých tých projektoch, brožúrkach a nekonečnej kope rečí však nevidíme žiaden výsledok ich práce! Problém sa naopak ešte zhoršuje.

Práve preto je na mieste pýtať sa ich, či sú ochotní prevziať zodpovednosť za negatívne javy, vyplývajúce aj z katastrofálneho zlyhania ich politík. Nemá to teda nič spoločné s blúznením o etnickej nenávisti... Som presvedčený, že keby peniaze z úradu, ktorý zastával pán Pollák a z projektov, ktoré realizovala Biháriová, boli použité na zmysluplné vytváranie pracovných miest pre ľudí z osád, tak by sme dosiahli neporovnateľne viac a mohli sme zabrániť mnohým útokom a nárastu nenávisti!

Biháriová sa taktiež môže verejne ospravedlniť za svoje blogy, kde nás nazýva fašistami a podobnými nálepkami... Teraz majú loptu na svojej strane ihriska.

 

zdroj: FB Milan Mazurek