• 4U Slovensko
  • +421 911 797 207
  • redakcia@romata.sk

Moji krásni priatelia... Toto chce vec ľudstva!!!

Reakcia na nepokoje vo svete.

 

" Mám sen, že mojich päť malých deti jedného dňa budú žiť v národe, kde nebudú súdené podľa farby svojej kože, ale podľa obsahu ich charakteru..."   Martin Luther King, Jr.

Výsledky vyhľadávania

Výsledky z interneMLK

Moji krásni priatelia... Toto chce vec ľudstva!!! Dobroty a základnej ľudskej láskavosti a slušnosti!!! Srdce mi puká. Toľko ľudí práve teraz bolí čo sa deje v celom svete.

Ako môže niekto povedať, že miluje túto krajinu a nerobiť niečo, keď vidí, že životy sú ohrozené, ľudská dôstojnosť pošliapaná a to len kvôli farbe pleti?

Musíme vymazať strach a nenávisť, ktorá existuje. Nie vymazať ľudí. Všetci sme Božie deti. Treba milovať a vážiť si všetko krásne, čím je každý jednotlivý človek. Je nás viac, ktorí žijeme život lásky a prijatia, než tých, ktorí žijú v zúrivosti a nenávisti. Nedovoľte, aby nahnevaní a nenávistní vyhrali!! Povedzte niečo. Urob niečo. Stavajme mosty, nie ich páliť. Na nenávisť odpovedaj láskou a na lásku objatím. Uvidíš, že svet a hlavne naša spoločnosť bude krajšia a nie z predsudkami.

Posledné roky sme stratili cestu, ale môžeme nájsť cestu späť. Musíme hovoriť a hovoriť o láske. Pozitívnych vzoroch ktoré sú okolo nás. Každá šanca, ktorú dostaneme... musí byť využitá naplno. V jednote je sila a v jednote sa lepšie menia zlé veci na dobre.

 

Niečo sa musí zmeniť!!

 

Ján Strkáč