• 4U Slovensko
  • +421 911 797 207
  • redakcia@romata.sk

Úspech ako hrom! Novou Miss Českej republiky je Nikola Kokyová!

Novou Miss Českej republiky sa stala dvadsaťročná študentka Nikola Kokyová z Kolína. Na druhom mieste skončila Sára Lyčková, ktorá pochádza z Fulneku. Tretie miesto potom obsadila Domča Benáková, ktorá žije v Hradci Králové.

"Ani nedokážem opísať svoju reakciu, keď ma vyhlásili. Vôbec som to nečakala. Mala som zatmenie pred očami, skoro neviem, kto mi čo odovzdával, čo sa dialo okolo mňa. Nedokážem to popísať, bol to zázrak z neba. Ďakujem za to," povedala  Nikola Kokyová, nová Miss Českej republiky, ktorá by teraz chcela naštartovať kariéru ako modelka.

"Dúfam, že mi titul otvorí dvere do modelingu, že sa dostanem na módne prehliadky, zoznámim sa so zaujímavými ľuďmi a návrhármi. Teším sa na to," dodala.

"Viem, že sa mi veľa vecí v živote teraz zmení. Ale mám predsavzatie, že ja osobne sa moc meniť nechcem," uviedla Nikola Kokyová po triumfe.

Z úspechu svojej dcéry má radosť aj Cyril Koky. "Veľmi nadšený som zo súťaže nebol, stálo ju to veľa času. Ale čo by otec pre jedinú dcéru neurobil, gratulujem jej, je to pekný úspech," uviedol pre Denik.cz Koky, ktorý teraz predovšetkým chce, aby dcéra získala univerzitný diplom.

Zdroj: Romea.cz